Prírodná starostlivosť o blond vlasy


Vlasová starostlivosť / sobota, 28. decembra , 2019

Krásne blond vlasy sú snom nejdenej z nás. Či už máte prirodzené blond vlasy, alebo farbené, vždy si vyžadujú špeciálnu starostlivosť pre udržanie krásneho a zdravého vzhľadu.

Šampóny pre blond vlasy

Blonďavé vlasy sú náchylnejšie na rôzne poškodenia, ako napríklad rozštiepené končeky, taktiež bývajú suchšie a krehkejšie. Preto je veľmi dôležité používať kvalitné šampóny, ktoré dokážu udržať kvalitu vlasov a žiarivú farbu.

Kondicionéry pre blond vlasy

Pri starostlivosti o blond vlasy nesmieme zabúdať na pravidelné používanie kvalitného (ideálne prírodného) kondicionéra. Jednou z možností je použitie bezfarebnej henny, ktorá vlasy nezabarbí, no vlasy regeneruje, predchádza tvorbe lupín, zamedzuje nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje ich rast.

V starostlivosti o blond vlasy vám môžu výrazne pomôcť rastlinné oleje na vlasy Ich výhodou je, že sú 100% prírodné a veľmi ľahko sa aplikujú. Stačí pár kvapiek oleja aplikovať do vlasov a na vlasovú pokožku a výsledky na sebe nenechajú dlho čakať.

Farby pre blond vlasy

Henna nevie vlasy zosvetliť, no ak ste blondínka a chceli by ste vytónovať farbu vlasov, máte šediny, alebo by ste chceli vlasy zregenerovať blond henna môže byť pre vás ideálnou voľbou.

Vlasy farebne natónuje pričom ich vyživuje a regeneruje. Vlasy ostávajú lesklé a silné. Pravidelným a častým používaním tejto henna farby sa vlasy hlbkovo regenerujú a získavajú trvácnejší a intenzívnejší odtieň.

Páčili sa ti naše tipy pre blond vlasy? Budeme radi ak sa s nami podelíte o skúsenosti v komentároch 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *