Henné color – Henna na vlasy z Francúzska


Henna na vlasy / štvrtok, 26. decembra , 2019

Táto Francúzska značka už vyše 25 rokov vyrába vysoko kvalitné a overené produkty z henny. V našom článku vám niektoré z nich predstavíme.

Práškové henny

Práškové henny od Henné color neobsahujú žiadny amoniak, peroxid, oxidačné činidlá ani žiadnu inú pridanú chémiu. Sú vhodné pre všetky typy vlasov. Ak máte zničené vlasy od chemických farieb, ale chcete skúsiť prírodnú alternatívu Henné color stojí určite za vyskúšanie.

Namiesto rôznych chemických prísad obsahujú len rastlinné zložky ako napríklad indigo pre tmavé odtiene, cassiu a harmanček pre svetlé odtiene.

Krémové henny

Ako jedna z mála henna značiek Henné color má v ponuke aj krémové henny. Tieto niesu 100% prírodné ako práškové farby, zato sa nanášajú v podstate rovnako ako bežné farby na vlasy. Preto sú vhodné ako medzikrok v prechode z chemický farieb.

Šampóny s hennou

Sadu produktov od Henné color uzatvárajú ich šampóny s výťažkami z henny. Obsahujú taktiež levanduľový olej, ktorý zlepšuje štruktúru vlasov a dodáva im objem. Zároveň pripravia vlasy na aplikáciu práškovej alebo krémovej farby.

Taktiež sú vhodné na starostlivosť o vlasy v období medzi farbením vlasov, kedy udržiava sýtosť a stálosť farby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *